Producenci
Promocje
Chrzest łyżeczka srebrna CHL6N
Chrzest łyżeczka srebrna CHL6N
159,00 zł 144,00 zł
szt.
Prezent na chrzest grzechotka G2RN
Prezent na chrzest grzechotka G2RN
249,00 zł 237,00 zł
szt.
Pamiątka chrztu świętego ryngraf srebrny RJ4
Pamiątka chrztu świętego ryngraf srebrny RJ4
197,00 zł 159,00 zł
szt.
Pamiątka chrztu świętego ryngraf srebrny RJ4 (1)
Pamiątka chrztu świętego ryngraf srebrny RJ4 (1)
247,00 zł 228,00 zł
szt.
Grzebyk-szkatułka R1
Grzebyk-szkatułka R1
235,00 zł 199,00 zł
szt.
Smoczek srebrny duży CHS1
Smoczek srebrny duży CHS1
292,00 zł 278,00 zł
szt.
Pamiątki chrztu srebrna łyżeczka CHL18
Pamiątki chrztu srebrna łyżeczka CHL18
146,00 zł 127,00 zł
szt.
Na chrzciny łyżeczka srebrna z budzikiem Ł9
Na chrzciny łyżeczka srebrna z budzikiem Ł9
165,00 zł 139,00 zł
szt.
Zwroty i wymiana

ZWROTY I WYMIANA

VII Uprawnienie do odstąpienia od umowy

7.1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na
odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni i wysyłając je na adres podany w niniejszym Regulaminie poniżej :
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa

7.2. Termin 10-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.
7.3  Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku
a) rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług przez WIMETCHRZEST, przed upływem terminu 10 dni od zawarcia umowy;
b) towarów (usług) wykraczających poza standardową ofertę sklepu, przygotowanych na specjalne zamówienie klienta i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb czyli wyrobów wygrawerowanych.

7.4. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba żezmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na
poniższy adres:
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa
7.5. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
7.6. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

 REKLAMACJE

Prosimy o sprawdzanie stanu przesyłki przy odbiorze .Reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu spisanego przez doręczyciela. W przypadku uzasadnionej reklamacji koszty ponownej przesyłki pokrywamy we własnym zakresie.

 

Reklamacje dotyczące Towarów
8.1. WIMETCHRZEST jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, za niezgodność z
Umową sprzedaży Towaru zakupionego przez tego konsumenta, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
8.2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres wimet@wimet.com.pl. WIMETCHRZEST zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
8.3. WIMETCHRZESTnie jest producentem wszystkich towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru.
IX. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną
9.1.WIMETCHRZEST podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.
9.2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić WIMETCHRZEST o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego.
9.3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: 
Wimet Krzysztof Wituszyński
ul. Łukowska 31 / 174
04-133 Warszawa

lub mailowo pod adres wimet@wimet.com.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.
9.4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu.
9.5. WIMETCHRZEST zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl